הזמינו פגישת ייעוץ ללא תשלום!
צור קשר
1-700-700-155

מבצעים והטבות

אור לשיער בביה"ח הדסה

תוספות שיער לגברים

פתרון לשיער דליל והתקרחות - ללא התערבות כירורגית.

עשרות אלפי גברים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות של תוספות שיער לגברים והטכנולוגיה המתקדמת, שהפכה את תוספת השיער לפתרון פשוט העונה על כל צרכי הלקוח.

עובדות על שיער:

* אנו יורשים את הגן שגורם לנשירת שיער והתקרחות. כבר מבטן אימנו, בעת התהוותנו ברחם, זקיקי השיער מקבלים את הצופן הגנטי. במידה ואנו יורשים ‏את הגן שגורם לשיער דליל אזי שהיא תחול בשלב מסוים של חיינו.‏  למעשה הגן שירשנו יגרום לכך שזקיקי השיער יהיו רגישים לרמות של ההורמון ‏Dihydrotesterone‏ ‏המכונה ‏DHT‏.  ‏

* ככל שרמת ההורמון הזה גדלה בגופנו ,כך גדלה גם הנשירה.

* נשירת שיער יכולה לנבוע גם מדיאטה חריפה, ניתוח, תרופות, מתח, שינויםי הורמונליים
  וטיפולים
שונים.

* אנחנו מאבדים בין 40 ל-100 שיערות מדי יום.

כיום תוכלו למצוא שלל פתרונות פלא להצמחת שיער , אלא שלמרבה הצער הם אינם עובדים . תרופות פלא להצמחת שיער יכולות להזיק לבריאות ובמקרה הטוב יצמיחו פלומת שיערות דלילה .

השתלת שיער דורשת התערבות כירורגית עם ההשלכות של ניתוח והרדמה , צלקות ותהליך ארוך שיכול לקחת שנים עד שמגיעים אם בכלל לשיער מלא וטבעי.

בארה"ב ובכלל העולם הבינו מהר מאוד כי האפשרות הטובה ביותר כיום היא תוספת שיער טבעי בתהליך מהיר ופשוט ללא התערבות כירורגית וללא תופעות לוואי שיעניק ללקוח בוודאות שיער מלא ועשיר .

האם ניתן להבחין בשיער שמקורו בתוספת שיער ?

התשובה היא לא ! וזו בדיוק גדולתה של שיטת H.R לתוספת שיער טבעי.

בתחילת התהליך בוחרים את סוג השיער שיתאים בדיוק למבנה השיער המקורי ובסופו, צוות מקצועי של מעצבי שיער ידאג לתספורת אופנתית ואחידה שמבטיחה מראה טבעי לחלוטין.

קיימות מספר תוספות שיער לגברים שנותנות מענה לצרכים שונים‏.

הזמינו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות עוד היום! 1-700-700-155