הזמינו פגישת ייעוץ ללא תשלום!
צור קשר
1-700-700-155

מבצעים והטבות

אור לשיער בביה"ח הדסה

בלוג

ברוכים הבאים לבלוג של "אור לשיער". כאן תוכלו לקרוא הכל אודות הפתרון האידיאלי לבעיות שיער דליל והתקרחות, לקבל טיפים לאורח חיים בריא ולגלות כיצד תוכלו להשיב לעצמכם את הבטחון העצמי

no img
פאות
אתם סובלים מנשירת שיער חמורה או מהתקרחות? יש פתרון עבורכם –פאה! הפאות המיוצרות כיום נראות כל כך טבעיות, עד שמי שלא יידע שאתם חובשים פאה, לא יבחין בה לעולם! כל מה שרציתם לדעת על פאות במאמר הבא.

למצוא ערמות שיער על הכרית או לגלות שיער ביד בזמן חפיפה או על המסרק – אין זה מן הדברים הקלים. זה נכון לגבי גברים ונכון גם לגבי נשים.

נשירת שיער והתקרחות - זה בגנים שלך!

יתרונות וחסרונות של שיטת HR לעומת ניתוח השתלת שיער

נקודות למחשבה על שיער ודימוי עצמי
no img
נשירת שיער
נשירת שיער יכולה להיות מתסכלת. לאבד את השיער זה לאבד את המראה שכל כך התרגלתם לראות במראה מדי יום. אולם, נשירת שיער לא חייבת להיות כל כך טראומתית! עם תוספות לשיער אפשר לפתור את הבעיה בפשטות ובנוחות. הכל על תוספות לשיער במאמר הבא.
no img
טיפול בהתקרחות
שערות על הכרית הן תופעה נורמלי. מדי יום נושרות כמאה שערות, ושערות אחרות תופסות את מקומן במחזור צמיחה של שלושה עד שישה חודשים. הבעיה היא כאשר קצב הנשירה מהיר מקצב הצמיחה, וזוהי ההתקרחות. כל מה שרציתם לדעת על טיפול בהתקרחות במאמר הבא.
no img
מילוי שיער
שיערכם החל להיות דליל, לאבד את נפחו, וכתוצאה מכך אתם מרגישים שהמראה החיצוני שלכם נפגע. יש לכך פתרון –מילוי שיער.הכל על מילוי שיער במאמר הבא.