פאות לחולות אונקולוגיות

פתרון התקרחות

פאות לחולות אונקולוגיות

הדבר החשוב ביותר כשמדובר בתוספות גבר היא הקו שמחבר בין התוספת לבין השיער . כדי שהחיבור לא יורגש ויראה כיחידת שיער אחד הומוגנית עם השיער הטבעי, חייבים להתאים לכל אדם את בסיס התוספת המתאים לו, כמו כן חייבים לדייק בגודל הבסיס,   במידת צפיפות השיער, ברמת התלתול וכמובן בצבע השיער.במידה וכל אלו מותאמים בצורה מקצועית כמו שאנו באור טוב לשיער יודעים לעשות לאחר 25 שנות ניסיון, הדבר מבטיח מראה טבעי לחלוטין ללא אפשרות שירגישו שמדובר בתוספת שיער בהדבקה. דיוק בפרטים אלו גם יבטיח אורך חיים מקסמלי ליחידת השיער. השאיפה אצלנו באור טוב לשיער שאורך החיים של התוספת לגבר בהדבקה יהיה 18 חודשים למרות שיש לקוחות שמשתמשים אפילו יותר ביחידות פאות לחולות אונקולוגיות.

סוגי בסיס לתוספות  שיער לגבר בהדבקה.

  1. מונו- הבסיס הקלסי והנדוש ביותר שהיתרון הבולט שלו הוא אורך החיים שאפשר להשתמש איתו.
  2. פול לייס- בסיס שעוביו כחצי מבסיס המונו ולכן היתרון שלו הוא המראה הטבעי במיוחד שאם טיפול מקצועי כמו באור טוב לשיער אף פעם לא יכולים להרגיש שזאת תוספת. יתרון נוסף של בסיס זה שאפשר איתו להרים את השיער למעלה מבלי לראות את הקו הקדמי של התוספת. יש לציין שבסיס זה הוא עדין מאד ולכן אורך חייו טיפה פחות מבסיס המונו.

עם בסיס זה אפשר גם להשתמש ללא פס ההדבקה אלה רק עם מדבקות ככה שהמראה הטבעי ביחידת שיער זאת מובטח לחלוטין.

      3.frinch- בעיקרון בסיס מונו אבל עם תוספת לייס או שזירה תחתונה מקדימה ככה שאפשרי

למשוך את השיער אחורה ועדיין המראה יראה טבעי לחלוטין. 

גם יש לנו מגוון 

פאות לגבר

. כמו כן, פאה קבועה לגבר, זה דבר מאוד חשוב, אם יש בעיות עם שיער. יש לנו פתרנות לבעיות האלה.
  1. בסיס טניה- פיתוח ייחודי של אור טוב לשיער שמבוסס על שזירת השיער עם מכונה ולא ידנית כמו בשאר הבסיסים מה שמקנה אורך חיים של לפחות שנתיים ואף יותר לכל יחידת שיער. חשוב לציין שבסיס זה מתאים רק לגדלים מסוימים של קרקפת ולא לכולם.

אחריותומילוי שיער לתוספות שיער לגבר בהדבקה

אנו באור טוב לשיער נותנים 12 חודשי אחריות לכל פאות לחולות אונקולוגיות כלומר במידה ויש נשירת שיער אנו מוסיפים שיער אצלנו במכון ולא שולחים את התוספת לחו'ל כמו בהרבה מקומות אחרים כמו כן במידה והמילוי הוא בתקופת האחריות הדבר נעשה ללא תשלום.חברתנו נותנת גם שרות למילוי שיער לתוספות שיער לגבר גם אם הם לא ניקנו אצלנו, כשהמחיר נקבע לפי כמות השיער וזמן העבודה הנדרשים.

טכניקות חיבור התוספת לקרקפת:                                                                                                                                                                                                                                         

קיימות מספר טכניקות :

  1. הדבקת התוספת עם דבק על פס ההדבקה  שיטה זאת מבטיחה אורך זמן כ30 יום   - ואף יותר בין טיפול וטיפול.
  2. הדבקת התוספת עם מדבקות דו צדדיות שיש להם דבק בשני הצדדים,צד אחד מודבק לקרקפת וצד אחד מודבק לתוספת .                                        היתרון של שיטה זאת הוא שהיא קלה מאד לתפעול ואפשרי לאחר תדרוך לעשות אותה לבד בבית מבלי להגיע לטיפולים. שיטה זאת מבטיחה את הצמדת התוספת לראש בין שלושה לעשרה ימים תלוי בסוג המדבקה ובשמנוניות הקרקפת.
  3. חברת אור טוב לשיער תשמח להדריך אתכם כיצד לעשות את הטיפולים לבד מבלי להגיע אלינו ולחסוך את הזמן והמחיר הנלווים לטיפולים אלו.

 

הזמינו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות עוד היום! 1-700-700-155