פאות רפואיות

תוספות שיער לנשים

פאות רפואיות או יחידות שיער לנשים

 

מה זאת פאות רפואיות?

תוספות שיער לנשים זו יחידת שיער לנשים היא בעצם בסיס רישתי דק מאד(קיימים מספר סוגים של בסיסים) שניבנה בדיוק במידות של החלק הדליל בקרקפת, ועליו שזורות באופן ידני שערות שהם העתק מדויק של השיער שנשאר על הקרקפת, כלומר אותה עובי שערה , אותה צפיפות שערה, אותה רמת תלתול ואותו צבע השערה הטבעית שעל הקרקפת.

למה משמשת יחידת שיער או תוספות שיער לנשים? כמו גם פאה לאישה

יחידת השיער לנשים זו היא תוספות שיער לנשים אשר משמשת לעיבוי ומילוי החלק הדליל בקרקפת, אפשרי באותה הזדמנות להוסיף אורך לשיער הקיים.

תהליך ההזמנה של פאות רפואיות

בזמן ההזמנה נלקחים המידות של החלק הדליל בקרקפת, נלקחת דוגמת מהשיער הטבעי ונמדדת רמת הצפיפות של השיער בחלק של הקרקפת שעדיין יש שיער, כל אלו נשלחים לחו'ל ושם בונים את הבסיס של היחידה מוצאים את השערה המתאימה(בדרך כלל של ילדות שמגדלות שיער לפרנסתן) ושוזרים את השערות לבסיס באופן ידני. תהליך זה לוקח בין חודש לחודשיים. כשיחידת השיער, תוספות שיער לנשים מגיעה לארץ מזמינים את הלקוחה ומדביקים לה את יחידת השיער לקרקפת תוך כדאי הקפדה על תספורת שתשלב את יחידת השיער עם השיער הטבעי כיחידה אחת הומוגנית , כלומר שלא ירגישו שמדובר שזה תוספות שיער לנשים, ויהיה כמו שיער טבעי. ישנה אפשרות לחבר את יחידת השיער  גם עם קליפסים (מסרקיות) לשיער הקיים וזאת במידה וקיים קצת שיער לתפיסת הקליפסים.

אורח החיים עם יחידת השיער לנשים עם תוספות שיער לנשים אמיתי, פאות רפואיות לכל הראש משיער טבעי

במידה והיחידה מודבקת לקרקפת ההתנהלות היום יומית היא בדיוק כמו עם השיער הטבעי, כלומר ים , בריכה, כל פעילויות הספורט, מקלחת , פן ,חפיפה ,וכמובן סקס. ההדבקה אפקטיבית ל30 יום ואף יותר כלומר יחידת השיער מוצמדת לקרקפת מבלי לזוז לתקופה זו.

תחזוקת יחידת השיער לנשים

במידה ובחרתן להדביק את היחידה הדבר מצריך להגיע כל 30 יום לאחד מהסניפים של אור טוב לשיער כדי להסיר את הדבק הישן מבסיס יחידת פאות רפואיות ולשים דבק חדש טיפול שלוקח כ30 דקות, במידה וצריך גם לצבוע את השיער הטבעי שלך הטיפול יארך כשעה ורבע.

במידה ובחרתן לחבר את יחידת השיער עם קליפסים, אין צורך להגיע לטיפולים חודשיים אלא רק לחפוף בבית פעמיים בשבוע את יחידת השיער לנשים. חשוב לציין שבמקרה זה יש להוריד את היחידה לפני השינה ולהרכיב אותה שוב בבוקר .( הדבר קל מאד לביצוע).

מה ההבדל בין יחידת שיער לבין הארכות שיער

הארכות שיער היות והם מוצמדים בהלחמה או בכל שיטה אחרת לשיער הטבעי , השימוש בהן לאורך זמן עלול לגרום לתלישת השיער הטבעי. לעומת זאת יחידת השיער לאישה מוצמדת לקרקפת ולא לשיער הטבעי ולכן לא גורמת שום נזק לשיער הקיים.

סוגי השיער ביחידות השיער

קיימים כמה סוגי שיער שאפשר ליצר את יחידות השיער לנשים.

  1. שיער אסיאתי- זהו שיער בגוונים כהים שעבר תהליך כימי כלומר הבהרה, צבע, תלתול וכדומה. היות והוא עבר תהליך עיבוד הוא מגיע בכל הגוונים.
  2. שיער ברזילי- שיער איכותי ביותר שמגיע בגוונים כהים בלבד ולא עבר שום תהליך כימי כלומר בתולי לחלוטין.
  3. שיער דק במיוחד שמגיע בגוונים בהירים בתולי לחלוטין. נחשב לשיער האיכותי ביותר.

בעיית התקרחות אצל נשים מהיום ניתנת לפתרון.

תוספת שיער טבעית , חשובה יותר מכל במקרים אלו

אור טוב לשיער, דואגת להציג להם שיטה מודרנית ומקצועית לנשים סובלות משיער דליל, או התקרחות, בכל חלקי הראש לעומת.

בעייה זו מוקרת אצל נשים כמו אצל גברים, גברים הסובלים משיער דליל עוד בעיקר במרכז הראש.

כמובן שקיימים לא מעט הבדלים בהתקרחות שקיימת בין נשים לגברים.

התקרחות אצל רוב נשים היא קטנה יותר מאשר אצל הגברים, גם במקומות שונים והיא גם מגיעה בגיל מאוחר יותר, לאחר שנות 40 ואצל גברים יכולה להתחיל אף בגיל 20 .

הבדל מהתקרחות אצל גברים וגם רמת הדלילות של השיער נמוכה יותר משמעותית.יחד עם זאת יכולה להיות גם קשה.

לא פחו חשוב לדעת שלשיער יש תפקיד חשוב מאד  על כל ראש האישה, וזה ממש לא משנה מוצא, סטטוס, או גיל האישה.  קיים תפקיד גם ממש חשוב מאוד, גם בעיצוב כלל והמראה של פניה כל אישה, באופן מיוחד, כמו גם: הרגלים שלה, בקשות, יצוגיות שלה, לא פחות גם מצב הרוח הפנימי והנפשי.

אור טוב לשיער תמיד פה בלשיל כל אישה. לכן שציוותנו דואג תמיד לעמוד בביצועים שאיתם ניתן לעצב כל תוספת אישה בעזרת תספורות עם ספרים מקצועים,דאגה לפנים של אישה, התאמות שונות ולבחירת רצונה של האישה.

שיער אישה הוא דליל וכמובן שהוא בר השפעה רבה: הן על המראה הכללי של האישה והן על מצב הרוח והביטחון העצמי שלה. לא סתם מדובר בתופעה ידוע, אשר מתגברת ואו באה לידי ביטוי שונה, שלאורך שנים ארוכות מלוות אותנו. בין הסיבות הבולטות אלו לדלילות שיער קיימות סובות שונות כגון:

  • מטבח ותזונה, דיאטות שונות . כאשרעל הראש צומח שיער מהרבה זקיקי השיער אשר נמצאים על בקרקפת, הם פשוט כמו החלקים שונים בגוף ניזונים מאוכל שאנו צורכים ומתזונת הגוף הכוללת במשך היום. תזונה בריאה ואו עשירה במינרלים שונים ואו בויטמינים או תוספות תזונה טבעים אשר מלאה במלא סיבים תזונתיים בריאים,  תביא לזקיקי שיער טובים.
  • אם יש לנו גנטיקה לא טובה או לקויה של השיער, בצורתו, דלילותו, במראהו, ואו בחוזקו בבריאותו, כל זה מושפע מתנאים גנטיים במשפחה, ולפעמים בדורות רחוקים,  אשר קיימת במשפחה, לרוב נטיה לדלילות שיער או התקרחות. כמו כן, גם לנשירה לרוב זו תחזור על עצמה להבאים בדור. חשוב מאד לכם לדעת שאם במקרה דלילות השיער, אשר ונובע מתזונה לא בריאה או לקויה, כמדובר בנזק אשר הצטבר לאורך החיים ארוכות בעזרת שיפור התזונה  לא יספק.
  • כמובן שגם נטילת תרופותשונות, תרופות אשר מורכבות משילובים לא טבעיים או כימייה, כל התרופות אלו, יש להם השפעה ישירה אשר מזיקה על כל זקיקי השיער, משפיע לדלילות שיער ומחלישה חוזק השיער בכלל. נטילת קבוע של תרופות מסוימות, עם תופעות ליוואי שונות,  עשויה לגרום לנשירה משמעותית , פגייה בשיער, וגם לדלילות  והחלשת השיער, דבר זה ניתן לפגוש, וגם בא לידי הביטוי בעיקר נתילת תרופות אגרסיבי קבוע, ממושך ואו לאורך זמן רב. בנתילת תרופות שונות, יש להיתייעץ עם הרופא על המרכיבי התרופה והשפעת התרופה על פגיעה בשיער.
  • מחולות כרוניות, הם גם גורם שיכול להשפיע על התקחרות שיער אצל נשים כמו התקרחות שיער אצל הגברים. מחלות שונות אשר מחייבות לעבור טיפולים, תרופות, בדיקות שונות, שגורמות להחלשה של זקיקי השיער.
  • טיפולים שונים , לדוגמא: כימותרפיים-, אשרידועים כי מזיקים משמעותים ופוגענים  בזקיקיי השיער. טיפולים כימותרפיים שונים, בדרכם תדים עם מתרה אחד, לחסל כל הגידולים שנגדם הטיפןל, אשר ממאירים ומחסלים בדרך גם כל האלמנטים נוספים חשובים וחיוניים בגוף האדם, כמובן גם פגיעה ישירה בשורש השערה, זקיקים, היתחלשות השיער ונשירתו, לפעמים לזמן קצר, לפעמים ארוך יותר, ולפעמים לתמיד.

אנו באור טוב לשיערר נדאג לכם.

כל שינוי אשר מבצעים בתוספת ואו בתסרוקת, או בעיצוב כלל אשר משפיע על מראה הפנים ונחות האישה.בדרך כלל נשים רבות אוהבות מנצלות אצלנו את היתרונות הללו, זה משמח אותן, והן מתהדרות מדי פעם בעיצוב שיער אחר, לקראת אירוע, יציע, סתם הרגשה עצמית.

השינויים אלו  לא עולים יקר, ולא דורשות בהוצאות גדולות נוספות, ואו כל מאמץ מיותר . כמו כן,  וניתן להזמין תור גמיש ולהתבצע במהירות רבה. מה שחשוב הוא, לדעת ולהבין , שלא לכל אישה תמיד יש את השיער הבריא, מתאים וחזק , מה שלפעמים קורה עקב סיבות גנטיות שעוברות, שינויים בחיים או מחלות, מהזנחה ואו אי טיפוח, חומרים שונים ועוד.

אצל נשים זקיקי השיער כמו בגוף וגם בראש, אשר צמיחתם מופסקת,  זקיקים אלו מפוזרים בכל הראש ‏ולא תמיד רק בקו הראשוני ואו במרכז קרקפת כפי שאצל הגברים.‏ ישנן לא מעט נשים, אשר אצלן מתגלה נשירת שיער ואו דלילות, והיא נגרמת כתוצאה ממחלות כגון אלופציה אראטה מוקרת כ  (Alopecia Areata)

 

הזמינו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות עוד היום! 1-700-700-155