פאות רפואיות לחולות אונקולוגיות

אנו באור טוב לשיער מודעים לחלוטין לאי הנוחות של חולות סרטן לחשיפה לבני המשפחה בזמן נשירת השיער.

פאה רפואית בהדבקה קבועה

שיטת ההדבקה של פאה רפואית לחולות אונקולוגיות מבטיחה שהפאה תישאר במשך 30 יום קבועה לקרקפת מבלי לזוז, כך שההתנהלות תהיה ממש כמו עם השיער הרגיל, כלומר: שינה, מקלחת, פן, ים בריכה וכיוצא בזה. כך תוכלי להמשיך בשגרת חייך כפי שהיתה לפני נשירת השיער.

יש לציין שהדבק, שאנו באור טוב לשיער, משתמשים להדבקה הוא דבק מאושר לשימוש ועבר את אישורי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי.

אחד הסניפים של אור טוב לשיער ממוקם בתוך המחלקה האונקולוגית של בית החולים הדסה עין כרם, ופועל כבר כ20 שנה. הסניף עובד בשיתוף פעולה מלא עם המחלקה האונקולוגית, ורופאיה מפנים אלינו את החולות לשם ביצוע רכישת הפאה הרפואית בשיטת ההדבקה הקבועה.

אנו באור טוב לשיער, מודעים לחשיבות העליונה של מראה הלקוחה והרגשתה לאחר הרכבת הפאה הרפואית, ולכן בזמן היעוץ  ניתן דגש רב על כל הנתונים הרלוונטיים (כגון צבע , צפיפות שיער,מידת הקרקפת,רמת תלתול וכמובן תספורת). כך שאנו באור טוב לשיער מתחייבים שאף אחד לא ירגיש שמדובר בפאה לחולות סרטן.

בנוסף יש לציין שהפאות בהדבקה שלנו מתאימות גם להדבקה וגם להלבשה ללא הדבקה. כך שניתן גם לאחר ההדבקה, להסיר את ההדבקה, ורק להלביש את הפאה הרפואית. פעולה פשוטה, שרק מצריכה את הלקוחה להוריד את הפאה בלילה.

כמו כן, יש להדגיש שההדבקה היא רק לתקופת הכימותרפיה, לאחר גמר הטיפולים אנו באור טוב לשיער מחכים לצמיחה של 1 סנטימטר שיער ואז תופרים לפאה קליפסים כך שגם השימוש בפאה בהדבקה עד לצמיחת השיער הטבעי יהיה נוח וקבוע על הראש.

התהליך – כשבועיים לפני תחילת הטיפולים הכימותרפיים יש להגיע לפגישת יעוץ (במידה ולא תוכלי מסיבה כלשהי להגיע לאחד הסניפים של אור טוב לשיער, נשמח לתאם לך ביקור של אחד הנציגים בביתך). לאחר כ3 שבועות כשהפאה הרפואית  מוכנה את יכולה להחליט אם לחכות לנשירה( רוב החולות אונקולוגיות מעדיפות לא לחכות) או פשוט לתאם הגעה עוד לפני הנשירה. בהגיעך לסניף אנחנו דואגים לספר את שיערך, להדביק את הפאה ואז לעצבה לפי אותה תספורת שהיתה לך עם שיערך הטיבעי. התהליך הזה מונע את עוגמת הנפש הכרוכה באיבוד השיער ושומרת על המראה החיצוני בדיוק כפי שהיה טרום הטיפולים.

חשוב לציין שבמידה ובחרתן להדביק את הפאה הרפואית יש להגיע כל 30 יום לתחזוקה באחד הסניפים. טיפול שלוקח כחצי שעה.

יתרונות בולטים של שיטת ההדבקה הקבועה-

מראה טבעי – בניגוד לפאה רגילה הפאה הרפואית בהדבקה נראית טבעית לחלוטין.

הפאה בהדבקה קבועה נשארת צמודה לראש לאורך כל היום - שיטת ההצמדה הייחודית מקבעת אותה ללא תזוזה. 

ניתן לעסוק בכל פעילות ספורטיבית כולל שחיה ולהמשיך לקיים אורח חיים איכותי, בדיוק כמו שאת רגילה.

ניתן לחפוף את השיער כרגיל, לסרק אותו, לעשות פן וכל תסרוקת אחרת אשר תרצי.

לאחר סיום הטיפולים, חוזרים לשיער הטבעי ללא כל מגבלה.

 

 

 

לסיכום , הצוות המקצועי והמסור של אור טוב לשיער     ועם הניסיון של 25 שנה בתחום הפאות לחולות סרטן , ילווה אותך מרגע נשירת השיער ועד צמיחת השיער הטבעי שלך (לאחר מס חודשים) וידאג שתרגישי ותיראי עם הפאה הרפואית בדיוק כמו שהרגשת ונראית עם השיער הטבעי שלך.

 

סבסוד קופ"ח

גם קופות החולים הגיעו להבנה כי השיער הוא חלק אינטגרלי גם מהבריאות הפיזית וגם מהבריאות הנפשית של כל אחד מאתנו ועל כן, חלקן מסבסדות את הטיפול ומשתתפות בעלות.

קופות החולים השונות משתתפות בעלות הפאה  בכ-1600 שקלים בממוצע

פרטים נוספים ניתן לבדוק איתנו וכן בקופת החולים בה אתם חברים.

 

 

 

 

 

הזמינו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות עוד היום! 1-700-700-155