פאות לחולות סרטן

wig_img

פאות לחולות סרטן

אנו באור טוב לשיער מודעים לחלוטין לאי הנוחות של חולות סרטן לחשיפה לבני המשפחה בזמן נשירת השיער אשר מחפשות פאות לחולות אונקולוגיות.

פאות לחולות סרטן

,  הוא דבק מאושר לשימוש ועבר את אישורי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי. שיטת ההדבקה של

פאה רפואית לחולות אונקולוגיות

  כמו גם פאה לחולי אלופציה מבטיחה שהפאה תישאר במשך 30 יום קבועה לקרקפת מבלי לזוז, כך שההתנהלות תהיה ממש כמו עם השיער הרגיל, כלומר: שינה, מקלחת, פן, ים בריכה וכיוצא בזה. כך תוכלי להמשיך בשגרת חייך כפי שהיתה לפני נשירת השיער. יש לציין שהדבק, שאנו באור טוב לשיער, משתמשים להדבקה לצורך 

פאות לחולות סרטן

פאה רפואית בהדבקה קבועה

אחד הסניפים של אור טוב לשיער ממוקם בתוך המחלקה האונקולוגית של בית החולים הדסה עין כרם, ופועל כבר כ20 שנה. הסניף עובד בשיתוף פעולה מלא עם המחלקה פאות רפואיות לחולות אונקולוגיות, ורופאיה מפנים אלינו את החולות לשם ביצוע רכישת הפאה הרפואית בשיטת ההדבקה הקבועה. כמו כן, אנו מביאים מוצרים פאות לחולות סרטן בתל השומר

אנו באור טוב לשיער, מודעים לחשיבות העליונה , ושל מראה הלקוחה והרגשתה לאחר הרכבת הפאה הרפואית, ולכן בזמן היעוץ  ניתן דגש רב על כל הנתונים הרלוונטיים (כגון צבע , צפיפות שיער,מידת הקרקפת,רמת תלתול וכמובן תספורת). כך שאנו באור טוב לשיער מתחייבים שאף אחד לא ירגיש שמדובר בנושא של פאה לחולות סרטן.

בנוסף יש לציין שהפאות בהדבקה שלנו , פאות לחולות אונקולוגיות, מתאימות גם להדבקה וגם להלבשה ללא הדבקה. כך שניתן גם לאחר ההדבקה, להסיר את ההדבקה, ורק להלביש את הפאה הרפואית. פעולה פשוטה, שרק מצריכה את הלקוחה להוריד את פאה טבעית לחולי סרטן בלילה.

כמו כן, פאות לחולות אונקולוגיות בהדבקה ,יש להדגיש שההדבקה היא רק לתקופת הכימותרפיה, לאחר גמר הטיפולים אנו באור טוב לשיער מחכים לצמיחה של 1 סנטימטר שיער ואז תופרים לפאה קליפסים כך שגם השימוש בפאה בהדבקה עד לצמיחת השיער הטבעי יהיה נוח וקבוע על הראש. פאות רפואיות לחולות אונקולוגיות זה חלק חשוב בחברתנו ואנו משקיעים מאמצים רבים לטיפולים.

התהליך – כשבועיים לפני תחילת הטיפולים הכימותרפיים יש להגיע לפגישת יעוץ (במידה ולא תוכלי מסיבה כלשהי להגיע לאחד הסניפים של אור טוב לשיער, נשמח לתאם לך ביקור של אחד הנציגים בביתך). לאחר כ3 שבועות כשהפאה הרפואית  מוכנה את יכולה להחליט אם לחכות לנשירה( רוב החולות אונקולוגיות מעדיפות לא לחכות) או פשוט לתאם הגעה עוד לפני הנשירה. בהגיעך לסניף אנחנו דואגים לספר את שיערך, להדביק את פאות רפואיות לחולות אונקולוגיות ואז לעצבה לפי אותה תספורת שהיתה לך עם שיערך הטיבעי. התהליך הזה מונע את עוגמת הנפש הכרוכה באיבוד השיער ושומרת על המראה החיצוני בדיוק כפי שהיה טרום הטיפולים לכל פאות לחולות סרטן.

חשוב לציין שבמידה ובחרתן להדביק את הפאה הרפואית יש להגיע כל 30 יום לתחזוקה באחד הסניפים. טיפול שלוקח כחצי שעה.

יתרונות בולטים של שיטת ההדבקה הקבועה-

מראה טבעי – בניגוד לפאה רגילה הפאה הרפואית בהדבקה נראית טבעית לחלוטין וכך גם פאות לחולות אונקולוגיות שלנו.

הפאה בהדבקה קבועה נשארת צמודה לראש לאורך כל היום - שיטת ההצמדה הייחודית מקבעת אותה ללא תזוזה. 

ניתן לעסוק בכל פעילות ספורטיבית כולל שחיה ולהמשיך לקיים אורח חיים איכותי, בדיוק כמו שאת רגילה.

ניתן לחפוף את השיער כרגיל, לסרק אותו, לעשות פן וכל תסרוקת אחרת אשר תרצי.

לאחר סיום הטיפולים, חוזרים לשיער הטבעי ללא כל מגבלה. פאות רפואיות לחולות אונקולוגיות זה מתרון מושלם לאורך הזמן.

wig_img2לסיכום , הצוות המקצועי והמסור של אור טוב לשיער     ועם הניסיון של 25 שנה בתחום פאות לחולות סרטן , ילווה אותך מרגע נשירת השיער ועד צמיחת השיער הטבעי שלך (לאחר מס חודשים) וידאג שתרגישי ותיראי עם הפאה הרפואית בדיוק כמו שהרגשת ונראית עם השיער הטבעי שלך.

סבסוד קופ"ח

גם קופות החולים הגיעו להבנה כי השיער הוא חלק אינטגרלי גם מהבריאות הפיזית וגם מהבריאות הנפשית של כל אחד מאתנו ועל כן, חלקן מסבסדות את הטיפול ומשתתפות בעלות.

קופות החולים השונות משתתפות בעלות הפאה  בכ-1600 שקלים בממוצע

פרטים נוספים ניתן לבדוק איתנו וכן בקופת החולים בה אתם חברים.

 

 

הזמינו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות עוד היום! 1-700-700-155